Om oss


Vi selger VA produkter, rørleggerartikler og maskinutstyr etc.

Midt-Norsk Rør ble stiftet 21.11.2012 av Per Annar Ydstines. Det ble startet med å selge drensrør. Siden oppstarten har sortimentet utvidet seg i takt med veksten. I dag leverer vi et bredt sortiment til vann og avløpsbransjen fra vårt hovedlager på Stjørdal og våre avdelinger på Ringebu og Helgeland. Vi har som mål å være en konkurransedyktig leverandør som leverer komplette avløpssystemer. Vi har alt av overvannsrør, drensrør og deler, betongprodukter, geosynteter, isolasjon og alt som naturlig hører til dette.

Vi har også flere forhandlere som selger våre produkter rundt omkring i hele landet. Vi har Midt-Norges største lager av plastrør og deler. Er det noen produkter som ikke finnes andre steder har vi det. Vi har lang erfaring innen bransjen, og vi gjør alltid vårt ytterste for at du som kunde skal bli fornøyd. Om ditt prosjekt er lite eller stort er vi klare for å hjelpe deg. Våre kunder er entreprenører, kommuner, landbruk og privat.

Se våre produkter
Våre avdelinger

Alf Olav Næsbø
Daglig leder

alf.olav@mnras.no
957 40 930

Per Annar Ydstines
Teknisk sjef

per.annar@mnras.no
930 03 623

Odd Even Fossen
Salgsleder ventilasjon og transportleder

odd.even@mnras.no
930 35 002

Emil Alfnes
Selger vann og miljøteknikk

emil@mnras.no
407 65 328

Jon Arne Hammer
Sjåfør

941 31 810

Mellomriksvegen 424, 7514 Stjørdal

Haris Vikovic
Avdelingsleder

haris@mnras.no
967 39 556

Cecilie Grønland
Selger vann og miljøteknikk

cecilie@mnras.no
993 99 161

Randkleivgata 2, 2630 Ringebul

Arne Johan Didriksen
Avdelingsleder

arne.johan@mnras.no
485 17 022

Skoledalsveien 1, 8890 Leirfjord